6 відгуків

Полная комплектация обьектов

+380 показати номер
+380 показати номер

Полная комплектация обьектов

Завод покрівельних матеріалів вітає вас на нашому сайті. Ви цінуєте свій час і гроші, оперативну та достовірну інформацію і просто потребуєте в раді, тому інтернет-магазин торгово-будівельної компанії "Будцентр" працює спеціально для Вас! Перебуваючи в домашній обстановці або в своєму офісі, Ви можете отримати вичерпну інформацію у наших консультантів, які мають спеціальне будівельне освіта та досвід у будівельній індустрії. Вони допоможуть Вам підібрати необхідний товар, який в повній мірі буде відповідати вашим можливостям і побажанням.  Спектр нашей продукции позволяет предложить нашим клиентам системные решения проблем устройства кровли ,Фасада,окон, гидроизоляции и теплоизоляции, отопления и водоснабжения,строительных конструкций любого уровня сложности. Нашими партнерами являются ведущие европейские и Украинские производители,- качество продукции которых подтверждено как необходимыми сертификатами, так и многолетней успешной работой данных компаний на рынке строительных материалов . Наши консультанты помогут Вам подобрать оптимальные материалы с учетом ваших требований и пожеланий, с доставкой в любую точку Украины. Ми раді запропонувати Вам широкий асортимент якісних сертифікованих покрівельних, фасадних,будівельних матеріалів і аксесуарів,а також провести монтаж обраної вами продукції з гарантією і в жаті терміни.

Вітрина

Статті

 • Холодна покрівля – що це таке?
  Холодна покрівля – що це таке?
  Холодна покрівля – гранично проста конструкція. На крокви кладеться гідроізоляційна плівка або мембрана, яка захищає горищний простір від утворення конденсату, який випадає на внутрішній стороні покрівлі з металу.
  Холодна покрівля – що це таке?
 • Енергозбереження
  Енергозбереження
  З кожним роком енергоресурси дорожчають, тому не слід забувати, що найдешевша енергія — це енергія збережена. Енергозберігаючі заходи далеко не завжди складні та витратні. Іноді достатньо зробити ряд нескладних заходів, п
  Енергозбереження