6 відгуків
Полная комплектация обьектов
+380 показати номер
+380 показати номер

Tegola

Корпорація TEGOLA CANADESE - провідний європейський виробник гнучкої черепиці на бітумній основі; вона також впевнено увійшла в число світових лідерів. Провадження було відкрито в 1976 році, і вже понад 30 років TEGOLA диктує стандарти якості для гнучкої черепиці. В даний час компанія має представництва в 73 країнах по всьому світу; загальна кількість працівників у структурах компанії перевищує 5 000 чоловік.
В Європі TEGOLA незмінно лідирує в своєму сегменті ринку – її частка в загальному обсязі продажів перевищує 49 %. Фабрики TEGOLA щорічно забезпечують випуск 11 000 000 кв. м. гнучкої черепиці. Модельний ряд гнучкої черепиці на сьогоднішній день включає 17 моделей і більш ніж 200 відтінків.
Грунтуючись на успішній діяльності в Італії, компанія TEGOLA за кілька років досягла положення безумовного європейського лідера, на частку якого припадає приблизно 49 % всього ринку гнучкої черепиці, і продовжує утримувати першість, завдяки постійному вдосконаленню виробництва і сервісу.
В даний час вона займає міцні позиції не тільки в країнах Європи – Німеччині, Австрії, Великобританії, Угорщини, Румунії, Хорватії, Чехії, Польщі, Словаччини, Скандинавії та Росії, але також у Китаї, Канаді та США.
Вкладаючи величезні кошти в наукові інновації і розвиток представництв, надаючи співробітникам можливості для підвищення кваліфікації, компанія TEGOLA демонструє свою прихильність до довгострокової стратегії зростання.