6 відгуків
Полная комплектация обьектов
+380 показати номер
+380 показати номер

Горищні сходи

Горищні сходи Дерев'яні сходи FAKRO являють собою складну конструкцію, що складається з трьох або чотирьох секцій. Дерев'яні елементи виготовляються з сосни зимової заготівлі, що забезпечує їх міцність і надійність. У складеному вигляді сходи являє собою блок, який можна «зберігати в стелі», а вбудований в кришку люка замок дозволяє закрити його і забезпечити надійний захист від несанкціонованого проникнення на горище. Все чердачные лестницы FAKRO укомплектованы утепленной крышкой люка, что очень важно для использования в российском климате. Ступени снабжены противоскользящими выемками, которые обеспечивают безопасность эксплуатации, а соединение ступеней и боковых элементов в крепление «ласточкин хвост» гарантирует устойчивость всей конструкции.
Механизм чердачной лестницы с люком
Вы можете более детально изучить складные и раздвижные чердачные лестницы по представленным на сайте фото- и видеоматериалам. Механизм этих конструкций удобен по нескольким причинам:
надійність і безпека – міцне з'єднання всіх елементів і високу якість деревини гарантують довговічність конструкцій;
практичність і комфорт завдяки складывающему механізму економиться простір, оскільки конструкція, по суті, зберігається безпосередньо «до стелі»;
естетичність – тепер немає необхідності монтувати громіздкі конструкції.