6 відгуків
Полная комплектация обьектов
+380 показати номер
+380 показати номер

Ролети захисні

В бізнес-центрах, житлових будинках та інших приватних і громадських приміщеннях віднедавна активно почали застосовуватися такі захисні системи віконних і дверних прорізів, як ролети.
Захисні ролети – це універсальний засіб, який допомагає вирішити відразу кілька поставлених завдань:
захист від палючих сонячних променів;
захист від пилу;
захист від пошкодження склопакетів;
захист від проникнення зловмисників;
захист від сторонніх поглядів.
Що являють собою ролети?
Захисні ролети – міцні металеві конструкції, що складаються з окремих ламелей з покриттям, стійким до різного роду зовнішніх впливів. Основними робочими елементами є механізм, що приводить захисне полотно ролет в рух, а також такі необхідні пристрої, як блокатори і запірні замки.
Найбільш зручним варіантом є автоматичні ролети з розташованим в коробі електроприводом, що забезпечує, по мірі необхідності, дистанційне управління рухом полотна. Конструкція сучасних віконних захисних ролет продумана настільки досконало, що при професійному проведенні монтажних робіт система забезпечує, на додаток до всього, ще й гідний рівень тепло - і звукоізоляції.
Подібні конструкції у вигляді захисних ролет є недорогим за ціною та досить популярним (у Києві та інших містах) рішенням для оформлення вікон, які перебувають у межах досяжності потенційних зловмисників.
Однак подібні ролетні системи не тільки для вікон, але і для дверей. Особливу популярність заслужили гаражні ролети, які завдяки своїй "гнучкості" можуть бути вбудовані в систему з практично будь-якою конфігурацією і мінімальним запасом вільного простору.Захисні ролети, пропоновані нашою компанією, виготовляються з алюмінієвих профілів, а при необхідності підвищеної світлонепроникності полотно ролет збирається з перфорованих профілів або профілів з «віконцями». Висока якість використовуваної в складі ролет автоматики забезпечує безпеку роботи всієї конструкції, наявність широкої RAL-палітри кольорів для зовнішнього оформлення дозволяє підібрати ролети, гармонійно вписуються в будь-який дизайн, а можливість монтажу вбудовуваних або накладним способом дозволяє відтворити максимальний рівень якісної захисту для комфортного і спокійного проживання.