6 відгуків
Полная комплектация обьектов
+380 показати номер
+380 показати номер

Покрівельні роботи та ремонт покрівлі

  • Послуга

від 100 грн./кв.м

+380 показати номер
  • +380 показати номер
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Покрівельні роботи та ремонт покрівлі
Покрівельні роботи та ремонт покрівліПослуга
від 100 грн./кв.м
+380 показати номер
  • +380 показати номер

Опис

Монтаж і ремонт:металочерепиці, керамічної черепиці,бітумної черепиці,композитної черепиці, профнастилу та багато ін. Укладання та ремонт євроруберойду
Покрівельні роботи
Покрівельні роботи будь-якої складності будь-якими покрівельними матеріалами. Розрахунок покрівельних систем по кресленнях і вимірам. Пристрій тепло - і пароізоляції дахів, монтаж водостоків і систем захисту від полою і снігу. Виїзд та консультації за місцем будівництва. Покрівельні матеріали за прийнятними цінами
Покрівля є вкрай важливим конструктивним елементом будівлі. Від того, наскільки правильно і кваліфіковано вона влаштована, багато в чому залежить термін експлуатації самого будови і його зовнішній естетичний вигляд. Отже, вибір покрівельного матеріалу і виконання покрівельних робіт – дуже відповідальний етап при будівництві або ремонті покрівельної системи. Проектування, завмер, розрахунок і будівництво покрівлі вимагають професійного підходу, оскільки помилки на якомусь етапі можуть обійтися досить дорого .
♦ Безкоштовні технічні консультації по всіх видах існуючих будівельних і покрівельних матеріалів; ♦ Безкоштовний замір покрівлі і прорахунок покрівельного матеріалу; ♦ Продаж покрівельних матеріалів і комплектуючих; ♦ Покрівельні роботи в Одесі та Києві:
• Демонтаж старого покриття; • Монтаж кроквяної системи; • Встановлення гідроізоляції та обрешітки; • Утеплення і пароізоляцію покрівлі; • Установку вентиляційних й антенних виходів, вентиляторів підпокрівельного простору, накривок на димоходы; • Встановлення флюгера і блискавковідводу; • Монтаж покрівельного покриття з комплектуючими планками: металочерепиця, профнастил, фальц, композитна черепиця, фальцева покрівля, натуральна керамічна і цементно-піщана черепиця, полімерна черепиця, ондулін, гнучка (бітумна) черепиця, профнастил; • Підшивки звисів софітами або металопрофілем; • Встановлення водостічної та дренажної систем; • Монтаж мансардних вікон.
Завмер покрівлі – дуже важливий і відповідальний захід, так як від нього напряму залежить кількість будівельних матеріалів необхідних для пристрою покрівлі, їх доцільність, загальна вартість покрівельних матеріалів та робіт по установці даху. Наші фахівці приїдуть до Вас на об'єкт і абсолютно безкоштовно зроблять вимір Вашої покрівлі.
Підбір та розрахунок покрівельних матеріалів. Менеджери нашої компанії з радістю допоможуть вам підібрати ідеальний покрівельний матеріал для даху вашого будинку, який задовольнить всі ваші запити і вирішить поставлені завдання. А наші інженери виконають розрахунок покрівельних матеріалів за допомогою спеціальної програми, що дозволить визначити точну кількість необхідних будівельних матеріалів та комплектуючих для добротного пристрою покрівлі. Дані послуги є абсолютно безкоштовними.
Покрівельні роботи – це цілий комплекс заходів з будівництва даху, який включає в себе безліч етапів:
1. Розрахунок і монтаж кроквяної системи
Правильний і професійний розрахунок кроквяної системи вкрай необхідний, адже від нього напряму залежать міцність і стійкість всієї покрівельної конструкції. Розрахунок кроквяної системи здійснюється виходячи з архітектурного проекту даху, побажань замовника за покрівельного матеріалу і погодних умов місцевості. Так як кроквяна конструкція даху повинні витримувати не тільки вагу покрівлі, але і тиск снігу, вітрові навантаження і впливи інших погодних явищ.
2. Гідроізоляція, утеплення та пароізоляція покрівельного простору
На сьогоднішній день, якісне утеплення, паро - та гідроізоляція покрівлі здійснюється за допомогою високоефективних і багатофункціональних ізоляційних матеріалів. При виборі матеріалів для тепло-, гідро - і паро - ізоляції слід спиратися не тільки на тип покрівлі, кут її нахилу та фізико-механічні властивості матеріалів, але і на перепади температур в даній місцевості, вологість повітря, механічне вплив опадів і інших природних явищ. Наші консультанти готові розглянути всі вище згадані пункти і підібрати Вам найкращий і самий оптимальний матеріал для ізоляції покрівлі, а наші будівельники надійно встановлять його, так щоб ізоляція служила вам довго вірою і правдою.
3. Монтаж покрівлі і покрівельних матеріалів
Фахівці компанії професійно здійснюють покрівельні роботи в Одесі ,Києві і по Україні, а саме: професійний монтаж покрівельного покриття з будь-яких покрівельних матеріалів, металочерепиці, профнастилу, бітумної, композитної, натуральної керамічної і цементно-піщаної черепиці, фальцевої покрівлі, полімер-піщаної черепиці, ондуліну, мідної покрівлі та шашки. Працюючи з нами, Ви забудете про існування ремонтних робіт, будете просто жити і насолоджуватися життям у своєму будинок, забувши про погодні негодах.

Характеристики

Основні
Вибір надаваних послугРемонт
Покрівельні роботи по виду матеріалуКомпозитная черепица
Кроквяні системиДа

Інформація для замовлення

  • Ціна: від 100 грн./кв.м